Bazénové lamely h, Stardeck
Bazénové lamely Stardeck 3 x 7m
video

Bazénové lamely Stardeck 3 x 7m

219 510 Kč
bez DPH: 181 413,40
Dostupnost: Po objednání 6-8 týdnů 
Hlídacího psa mohou využívat pouze registrovaní uživatelé.
Zapuštěné automatické bazénové lamely, určené k zabudování při stavbě nových bazénů, motor v suché šachtě a průchod stěnou bazénu. K bazénovým lamelám možno použít patentovaný čistící systém Cleandeck. Při každém otevření a zavření bazénových lamel čistící systém tlakem vody opláchne bazénové rolety. Cena bazénových žaluzií obsahuje: kompletní mechanickou část (průchodky, hřídel, motor, kontrolní...
Artikl:  27081
Balení: 1 

Bazénové lamely Stardeck 3 x 7m

  Popis     Parametry     Foto (3)     Diskuze     Recenze  

Zapuštěné automatické bazénové lamely, určené k zabudování při stavbě nových bazénů, motor v suché šachtě a průchod stěnou bazénu. K bazénovým lamelám možno použít patentovaný čistící systém Cleandeck. Při každém otevření a zavření bazénových lamel čistící systém tlakem vody opláchne bazénové rolety.


Cena bazénových žaluzií obsahuje: kompletní mechanickou část (průchodky, hřídel, motor, kontrolní panel s koncovými vypínači pro automatický dojezd bazénových lamel, ovládací klíček), držák nosníku, nosník, krycí rošt smrk, bazénové lamely v bílé barvě.


K bazénovým lamelám je možné dodat, krycí rošt např. z exotického dřeva Moabi, bezpečnostní stěnu a čistící systém. Bazénovou roletu Stardeck možno vybavit bezpečnostním zámkem Delta lock. Maximální velikost Stardeck: šířka do 8,09m, délka 16m včetně schodiště.

 
Společnost
Užitečné
Navigace
Přihlásit k odběru novinek
E-mail   
   
Facebook
BAZENYK2.CZ © 2015 - všechna práva vyhrazena
Kontakt
Bazény K2
Zazastávkou 373 - Areál PM - Hala19, 109 00 Praha 10 - Dolní Měcholupy
+420 257 941 313