Elektrolýza soli
Elektrolýza soli - NANO digital

Elektrolýza soli - NANO digital

36 580 Kč
bez DPH: 30 231,20
Dostupnost: Skladem, expedice do 48hod 
Hlídacího psa mohou využívat pouze registrovaní uživatelé.
Jednotka Nano pracuje již s minimální hodnotou soli 2,5g/l (2500 ppm)!!, což je nerezavějící hodnota při které lze použít standardní technologii a vybavení bazénu. Schopnost pracovat s nízkou hodnotou soli výrazně snižuje usazování krystalů soli na stěnách bazénu. Kompletní zařízení včetně článku SC36 a potrubního ochozu. Jednotku Nano Digital lze použít pro bazény do 70m3. Mikroprocesorem řízen...
Artikl:  26-230
Balení: 1 ks

Elektrolýza soli - NANO digital

  Popis     Parametry     Foto (2)     Diskuze     Recenze  
Úprava slané vody v bazénu elektrolýza soli, solnička Nano digital. Mikroprocesorem řízená elektrolýza v jednotce Nano Digital přemění, sůl (NaCl - chlorid sodný) na 100% čistý chlornan sodný (NaClO), který ničí bakterie i viry v bazénové vodě. Tento proces má minimální vliv na změnu PH, celkové kyselosti, což zjednodušuje údržbu vašeho bazénu a zkracuje čas, který musíte věnovat péči o křišťálovou vodu. Řídící jednotka Nano se vyznačuje jednoduchou obsluhou, dezinfekce bazénové vody probíhá plně automaticky a při správném nastavení nevyžaduje pozdějšího zásahu.

Jednotka Nano pracuje již s minimální hodnotou soli 2,5g/l (2500 ppm)!!, což je nerezavějící hodnota při které lze použít standardní technologii a vybavení bazénu. Schopnost pracovat s nízkou hodnotou soli výrazně snižuje usazování krystalů soli na stěnách bazénu. Kompletní zařízení včetně článku SC36 a potrubního ochozu. Jednotku Nano Digital lze použít pro bazény do 70m3.

 
Společnost
Užitečné
Navigace
Přihlásit k odběru novinek
E-mail   
   
Facebook
BAZENYK2.CZ © 2015 - všechna práva vyhrazena
Kontakt
Bazény K2
Zazastávkou 373 - Areál PM - Hala19, 109 00 Praha 10 - Dolní Měcholupy
+420 257 941 313