Elektrolýza soli - NANO digital

Kód: 175
39 489 Kč 32 635,54 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

Úprava slané vody v bazénu, elektrolýza soli. Zařízení pro úpravu slané vody v bazénu zjednodušuje údržbu Vašeho bazénu. Slaná voda v bazénu má příznivé antiseptické účinky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Úprava slané vody v bazénu elektrolýza soli, solnička Nano digital. Mikroprocesorem řízená elektrolýza v jednotce Nano Digital přemění, sůl (NaCl - chlorid sodný) na 100% čistý chlornan sodný (NaClO), který ničí bakterie i viry v bazénové vodě. Tento proces má minimální vliv na změnu PH, celkové kyselosti, což zjednodušuje údržbu vašeho bazénu a zkracuje čas, který musíte věnovat péči o křišťálovou vodu. Řídící jednotka Nano se vyznačuje jednoduchou obsluhou, dezinfekce bazénové vody probíhá plně automaticky a při správném nastavení nevyžaduje pozdějšího zásahu.


Jednotka Nano pracuje již s minimální hodnotou soli 2,5g/l (2500 ppm)!!,  Schopnost pracovat s nízkou hodnotou soli výrazně snižuje usazování krystalů soli na stěnách bazénu. Kompletní zařízení včetně článku SC36 a potrubního ochozu. Jednotku Nano Digital lze použít pro bazény do 70m3.